JAK SAMODZIELNIE STWORZYĆ ŁAPACZ SNÓW Z POMPONAMI?

10.5.18

Łapacze snów skradły moje serce!!! Zaczynało się niepozornie. Małe marzenie o idealnym kąciku w kawalerce, cel - stworzenie wymarzonej dekoracji do naszego pierwszego mieszkania oraz wpis z tutorialem na blogu... To początek historii o tym, jak bardzo Wy  motywujecie mnie, abym inspirowała, uczyła i motywowała Was.

Trzy miesiące temu po raz pierwszy stworzyłam serwetkowe łapacze snów. Nie były one idealne, ale tak bardzo ucieszyła mnie ich produkcja, że postanowiłam pokazać Wam je na blogu. Posiadanie samodzielnie przygotowanego łapacza snów było moim małym marzeniem, celem postawionym w planach na 2018r. i upragnionym elementem dekoracyjnym do naszego kącika. Opublikowałam wpis na blogu, poinformowałam Was o nowym poście, a gdy wieczorem włączyłam w telefonie internet niemalże spadłam z krzesła.

Moim oczom ukazało się kilkadziesiąt wiadomości. Otrzymałam od Was tyle wspaniałych, ciepłych, pozytywnych, motywujących i wzruszających słów. Zasypaliście mnie cudownymi komplementami. Zadaliście pytania o nowe kolory i rozmiary oraz poprosiliście o wykonanie dla Was  takich łapaczy. Zmotywowaliście mnie do dalszej pracy i to dzięki Wam odkryłam kolejną rękodzielniczą miłość, której efektem dzielę się poniżej.

Metodą prób i błędów pojawiły się u mnie nowe materiały, wzory, barwy i przede wszystkim metody pracy. Dzięki wielu podejściom i ćwiczeniom wypracowałam sobie technikę, dzięki której moje łapacze są jeszcze lepsze. W poprzednim wpisie pokazałam Wam, jak samodzielnie stworzyć łapacze snów z serwetki oraz różnorodnych, kolorowych wstążek. Dziś chcę pokazać kolejny pomysł, czyli łapacze z dodatkiem pomponów. Zobaczcie sami!
Zobacz także

6 komentarzy

Serdecznie dziękuję za komentarze :)