O MNIE

Nazywam się Alicja Pułról i mam 28 lat. Jestem absolwentką filologii polskiej (specjalności: nauczycielska, komunikacja kulturowa, media  cyfrowe) Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na co dzień uczę języka polskiego
w szkole podstawowej. 
Z zamiłowania jestem blogerką oraz inicjatorką warsztatów plastycznych dla dzieci. 

ZAKOCHANĄ W SZTUCE założyłam w 2011r. za namową mojej siostry Uli, która również od niedawna posiada własny blog --> yourszula.pl.

Początkowo zależało mi jedynie na dzieleniu się efektami końcowymi swoich dzieł. Dziś nie wyobrażam sobie postów bez zdjęć ukazujących etapy tworzenia poszczególnych prac oraz konkretnych opisów. Nie wszystko jednak da się pokazać na fotografiach, dlatego założyłam konto na INSTAGRAMIE.

Blog to przestrzeń, w której dzielę się z Wami moimi pomysłami w postaci tutoriali.
W przygotowanie każdego wpisu wkładam mnóstwo pracy, energii, czasu, miłości i pasji. Tworzę dla każdego z Was! Bez Ciebie, Drogi Czytelniku, nie dałabym rady. To Ty jesteś moją motywacją i inspiracją! Twoje odwiedziny bloga i komentarze dają mi siłę. 


Od kiedy tylko pamiętam mama zawsze mi powtarzała "Alicja, uważaj o czym marzysz, bo marzenia się spełniają". Moje, właśnie tu, zaczynają się się urzeczywistniać :)