ŚWIĄTECZNE KUBKI DIY

13.12.16


 Święta to czas, w którym spotykamy się z rodziną, wspólnie ubieramy choinkę i dekorujemy dom, a także jemy pyszne dania, pijemy cudowne, zimowe herbaty oraz obdarowujemy się prezentami :) Ludzie dzielą się na tych, którzy podarunki lubią dostawać i na tych, którym większą przyjemność sprawia ich wręczanie. Ja należę do tej drugiej grupy i zawsze cieszy mnie proces nie tylko kupowania i pakowania, ale także samodzielnego przygotowywania prezentów. W tym roku postanowiłam zamienić zwykłe, białe kubeczki w świąteczne garnuszki z motywem choinki. Patrząc na nie czuję bożonarodzeniowy klimat i wyobrażam sobie moich bliskich przy choince, pod kocykiem, z dobrą książką i gorącą czekoladą właśnie w tych kubkach. 

Kubki malowałam ręcznie, dlatego wzory nie są identyczne, ale w ich przygotowanie włożyłam mnóstwo serca, więc mam nadzieję, że spodobają się moim bliskim. Pamiętajcie, że po namalowaniu świątecznego motywu należy poczekać aż pisak wyschnie, a następnie włożyć kubki na ok. 20 min. do piekarnika (130 stopni).

  Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na prezenty dla swoich bliskich lub szukacie idealnego, świątecznego kubka to serdecznie polecam samodzielne wykonanie! :)
Zobacz także

13 komentarzy

Serdecznie dziękuję za komentarze :)