JAK ZAPAKOWAĆ PREZENT NA ZAJĄCZKA (WIELKANOC) ?

1.4.21

To ostatni moment, by kreatywnie zapakować prezenty wielkanocne. Piękno tkwi w prostocie, stąd pomysł na ponowne wykorzystanie torebek papierowych i stworzenie z nich zajączków.

Dotychczas nie celebrowałam w ten sposób Wielkanocy, ale od kiedy w naszej rodzinie pojawiły się dzieci, sprawia mi to ogromną radość. Od zawsze dbałam o ciekawe i estetyczne opakowania, które nawiązują do aktualnych wydarzeń. Zajączki z papierowych torebek to bardzo prosty i efektowny sposób pakowania prezentów. Bez wątpienia ucieszą obdarowywaną osobę, ale i Wam przyniosą satysfakcję. Zobaczcie sami.

Jak wykonać zajączka z papierowej torebki?

Przygotuj papierową torbę, nożyczki, rafię lub sznurek, bukszpan oraz słodycze lub jakiś drobiazg, który umieścisz w środku. W moim przypadku będą to ubranka dla dzieci, które zwijam w rulon oraz czekoladowe jajka i figurki nadziewane karmelem. 


Narysuj ołówkiem uszy u góry torebki, a następnie wytnij je. Umieść w środku słodycze.


Pomarszcz torebkę w miejscu widocznym na zdjęciu, by ułatwić wiązanie rafią lub sznurkiem, a na końcu dodaj bukszpan.. Możesz także narysować oczy i przykleić pompon jako nosek.
Zobacz także

2 komentarzy

Serdecznie dziękuję za komentarze :)