ZAWIESZKI NA WÓDKĘ WESELNĄ // ETYKIETY NA ALKOHOL // RUSTYKALNE DEKORACJE WESELNE

7.11.17


Zawieszanie lub przyklejanie etykiet na wódkę weselną to już niemalże tradycja! Zabawne wierszyki, kreatywne stroje czy też popularne hasła dodają uroku i wprawiają nas w jeszcze lepszy nastrój. Niestety większość oferowanych zawieszek nie spełniła moich wymagań, dlatego postanowiłam wykonać je samodzielnie.

Podstawą było to, by stworzone przeze mnie etykiety stanowiły jedność z rustykalnym wystrojem sali i resztą dekoracji. Wykorzystałam zatem wszechobecny we wszystkich ozdobach sznurek, papierowe koronkowe serwetki oraz papier ekologiczny, który pozostał mi po zaproszeniach.

Zależało mi, aby na zawieszkach znalazły się dobre hasła, tj.
* Za osobę po Twojej prawej stronie!
* Zdrowie Młodej Pary!
* Pij szybko, bo szkłem przejdzie!
* Pijmy, bo pełnych butelek nie skupują.

* Nie siedź tak, zatańcz z kimś!
* Nie gadaj tyle, polej!!!

Oprócz tego, jak możesz zobaczyć na pierwszym zdjęciu, zatytułowałam alkohole (pyszny bimberek, wino weselne, smaczna pigwówka), które znalazły się na wiejskim stole (tu ogromne brawa dla mojego taty i kuzyna, którzy samodzielnie wykonali stół oraz mamy, która zadbała o pyszne przekąski, tj. kiełbasy, szynki, smalec, ogórki, itd.).

Pragnęłam, by oprócz tradycyjnych wierszyków i haseł na zawieszkach znalazły się nasze imiona i data ślubu. Wszystko za sprawą pieczątki ślubnej, którą wykorzystałam wielokrotnie, m.in. podczas przygotowywania zaproszeń i zawiadomień, księgi gości czy też podziękowań dla rodziców.

Chciałam, aby zawieszki stały się dobrą pamiątką dla nas i naszych bliskich. Wiele osób cieszyło się, że oprócz podziękowań w formie zdjęć oraz drewnianych winietek może zabrać ze sobą również zawieszki na alkohol. Mnie cieszyło to jeszcze bardziej!

Koszt wykonania takich zawieszek jest niewielki (w porównaniu do cen gotowych etykiet), satysfakcja z wykonanej pracy jest za to ogromna!!!

Zobacz także

8 komentarzy

Serdecznie dziękuję za komentarze :)