18 POMYSŁÓW NA PROSTE KARTKI BOŻONARODZENIOWE Z CHOINKĄ

23.11.17


Święta to niesamowity czas! Uwielbiam samodzielnie przygotowywać prezenty i kartki, które wręczam i wysyłam moim bliskim. Zawsze staram się robić to z wyprzedzeniem, by wszystko dotarło na czas. W tym roku również tak jest. Przygotowałam aż 18 kartek z motywem choinki, które razem z mężem wyślemy do rodziny i przyjaciół. Obiecaliśmy sobie, że będziemy pielęgnowali naszą małą tradycję każdego roku. 

Kartki są minimalistyczne i stworzone z materiałów, które każdy z nas ma w domu, np. sznurek, stara gazeta czy też łupinki po temperowanych kredkach. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Zwłaszcza, że może je wykonać każdy. W ubiegłym roku wykonywałam podobne kartki na świątecznych warsztatach plastycznych dla dzieci i młodzieży, które prowadziłam w OFF Garbary. Może warto wykorzystać moje pomysły również na lekcjach, a następnie wysłać wykonane prace do innych szkół lub wręczyć je koleżankom/kolegom czy też nauczycielom... Myślę, że too także dobry sposób na wspólną i kreatywną zabawę z dzieckiem.

Sądzę, że takie kartki spowodują uśmiech na niejednej twarzy i będą lepszą formą niż powszechne dziś SMSy czy też wiadomości na portalach społecznościowych. Kto z Was pielęgnuje tradycję wysyłania kartek bożonarodzeniowych? Ja z całego serca zachęcam do tego.

Koniecznie napiszcie, która z propozycji spodobała Wam się najbardziej.
Zobacz także

7 komentarzy

Serdecznie dziękuję za komentarze :)