TRÓJKĄTNE ZADANIA ADWENTOWE - DARMOWE KARTY DO DRUKU

5.11.23

Od kilku lat przygotowuję dla nas i dla Was darmowe (do pobrania) grafiki z zadaniami do kalendarza adwentowego. W tym roku zdecydowałam się na trójkątne karty, z których możecie wspólnie ułożyć choinkę.

Tegoroczne karty nie mają numerków, by każdy z Was mógł umieścić je w dowolnym i dogodnym dla Was dniu (oprócz poszczególnych niedziel adwentowych). Numerki możecie napisać oczywiście samodzielnie, np. na odwrocie. Wśród zadań znajdziecie te, które dzieci z pewnością wykonają samodzielnie oraz takie, które angażują całą rodzinę, np. pieczenie pierniczków, pójście na jasełka czy jarmark bożonarodzeniowy.


W jaki sposób pobrać karty? 

Otwórz pojedynczo każdą grafikę w nowej karcie, klikając na nią prawym przyciskiem myszki. Następnie zapisz plik  i wydrukuj karty w dowolnym dla Ciebie rozmiarze.

Nie zapomnij oznaczyć mnie, gdy dodasz swój kalendarz z zadaniami na Instagramie lub Facebooku. POWODZENIA! To będzie magiczny czas!


Zobacz także

6 komentarzy

 1. super zadania do kalendarza adwentowego

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że znowu dajesz nam tyle od siebie. Cudownie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję , że masz jakieś umowy z firmami ,
  Które płacą Ci bardzo dobre pieniądze za tak piękne pomysły !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo miłe, ale nie mam. Ogólnie nie miewam tu współprac, a jeśli miałabym takie, trzeba to oznaczyć. Wszystko jest hobbystyczne, prosto z serca :)

   Usuń

Serdecznie dziękuję za komentarze :)