DARMOWE ZADANIA ADWENTOWE - ŚWIĄTECZNE KARTY DO DRUKU

1.12.22


32 grafiki z zadaniami do kalendarza adwentowego do pobrania za darmo. Poznaj nasze kreatywne pomysły, pobierz gotowe karty, wydrukuj je i stwórz wspaniały kalendarz adwentowy dla swojej rodziny. Radość i świetna zabawa gwarantowane. 

Kocham Święta, czas przygotowań, oczekiwania i magicznych chwil z rodziną. Uwielbiam kreatywne rozwiązania, dlatego od 5 lat samodzielnie tworzę kalendarze adwentowe z zadaniami na każdy dzień. W tym roku także przygotowałam coś wyjątkowego - kalendarz w formie piernikowej chatki, który zobaczycie w kolejnym poście oraz specjalne karty z zadaniami, którymi również chętnie dzielę się z Wami.

Celowo tylko na jednej z kart umieściłam numerek, by każdy z Was mógł wybrać odpowiednie zadania dla swojej rodziny i w dopasować do konkretnego dnia. 


W jaki sposób pobrać karty? 

Otwórz pojedynczo każdą grafikę w nowej karcie, klikając na nią prawym przyciskiem myszki. Następnie zapisz plik  i wydrukuj karty w dowolnym dla Ciebie rozmiarze.

Nie zapomnij oznaczyć mnie, gdy dodasz swój kalendarz z zadaniami na Instagramie lub Facebooku. POWODZENIA! To będzie magiczny czas!
 
Zobacz także

3 komentarzy

Serdecznie dziękuję za komentarze :)