ZADANIA ADWENTOWE DLA DZIECI - ŚWIĄTECZNE KARTY DO DRUKU

11.11.20


Od kilku lat przygotowujemy się do Świąt w sposób wyjątkowy, tworząc kalendarze adwentowe i wykonując umieszczone w nim zadania. W tym roku wykonałam również coś specjalnego dla mojego synka. Poznaj nasze pomysły, pobierz gotowe karty, wydrukuj je i także stwórz kalendarz adwentowy z zadaniami dla swojej rodziny. Radość i świetna zabawa gwarantowane. 

Kalendarz adwentowy dla dzieci można przygotować na wiele sposobów. W ubiegłym roku tworzyłam paczki z motywem zwierzęcym (kliknij tu), a w tym będzie to magiczna skrzynia skarbów, z której każdego dnia będziemy wyciągali prezenty, tuż po wykonanym zadaniu. Sama nie mogę doczekać się efektu i reakcji Ignasia.

Każde dziecko z łatwością, ale i pewną pomocą rodziców, wykona poniższe zadania. Starałam się, by były typowo świąteczne i kreatywne, dlatego wśród nich znajdziecie, m.in. "rysowanie" listu, tworzenie choinki, wyklejanie brody Mikołajowi czy też przyklejanie guzików bałwanowi. My - rodzice zadbamy o stronę techniczną, m.in. rozmieszczenie kleju na kartce, a nasz synek będzie świetnie się bawił, przyczepiając watę. 

W jaki sposób pobrać karty? 

Otwórz pojedynczo każdą grafikę w nowej karcie, klikając na nią prawym przyciskiem myszki. Następnie zapisz plik  i wydrukuj karty w dowolnym dla Ciebie rozmiarze.

Nie zapomnij oznaczyć mnie, gdy dodasz swój kalendarz z zadaniami na Instagramie lub Facebooku. POWODZENIA! To będzie magiczny czas!
Zobacz także

6 komentarzy

Serdecznie dziękuję za komentarze :)