DZIEŃ CHŁOPCA DIY - 3 POMYSŁY NA KARTKI Z MOTYWEM SUPERBOHATERÓW

27.9.20

Nie masz pomysłu na upominek z okazji Dnia Chłopaka? Szukasz czegoś wyjątkowego? Kartka superbohatera może okazać się strzałem w dziesiątkę! Poniżej znajdziesz instruktaż i szablon.

Każdego roku 30 września celebrujemy święto chłopców - tych dużych i małych. Warto zaskoczyć swojego chłopaka, męża, syna, współpracownika czy też kolegów z klasy niebanalnym pomysłem. Najlepsze prezenty to te, które są albo praktyczne, albo nieosiągalne dla osoby obdarowywanej, albo zgodne z zainteresowaniami.

Czy kartka dla chłopaka to dobry pomysł? OCZYWIŚCIE! Może być ona pięknym uzupełnieniem prezentu lub podarunkiem samym w sobie na każdą okazję. Świetnym pomysłem jest umieszczenie w środku biletów do kina lub na mecz, karty podarunkowej, bonu na przejęcie obowiązków domowych/szkolnych przez jeden dzień oraz przede wszystkim wyjątkowych życzeń. 

To mąż zaraził mnie zamiłowaniem do fantastyki i superbohaterów. To dzięki niemu w głowie zrodził się pomysł na te kartki, a gdy już je zrobiłam, nasz synek oszalał z radości, wciąż się nimi bawi i chyba szykuje się kolejny superfan. 


KROK PO KROKU:

Przygotuj białą kartkę techniczną A5 i złóż ją na pół. Następnie wydrukuj szablon, który odnajdziesz na końcu wpisu oraz logo wybranego superbohatera. Wytnij poszczególne elementy i przyklej je w odpowiednich miejscach, np. klejem w taśmie TESA, który osobiście uwielbiam i polecam wszystkim, bo nie pozostawia śladów. Przy wycinaniu oczu pomocne okazały się nożyczki do paznokci i/lub nożyk do papieru. Możesz także wykorzystać gotowe elementy, tj. ruchome oczy (przykład poniżej).
Możesz dowolnie wykreować swoją kartkę z superbohaterem. Dodać oczy, maskę lub nie. Mi osobiście podoba się w każdej wersji. Grunt to elementy charakterystyczne dla danego bohatera.


Kliknij prawym przyciskiem myszki w poniższy szablon, otwórz grafikę w nowej karcie, zapisz, wydrukuj, wytnij i stwórz kartkę dla Twojego superbohatera! 

Jaki jest Twój pomysł na prezent DIY z okazji Dnia Chłopca? Która kartka podoba Ci się najbardziej? Jaki superbohater mógłby jeszcze się tu pojawić?

Zobacz także

8 komentarzy

Serdecznie dziękuję za komentarze :)