3 SPOSOBY NA LEŚNE ZWIERZĘTA Z DYNI I FILCU

8.10.19

Dynia króluje u nas ostatnimi czasy na potęgę w postaci jesiennych dekoracji oraz podczas rozszerzania diety naszego synka. Nastała moja ukochana pora roku, a razem z nią czas na tworzenie różnorodnych ozdób m.in. właśnie takich. 

Leśne zwierzęta z dyni to świetna jesienna dekoracja, którą można wykonać na wiele sposobów. Wystarczy wybrać wzór: liska, niedźwiedzia, szopa czy też sarenkę, wyciąć z filcu lub papieru poszczególne elementy i przykleić je za pomocą kleju na gorąco do dyni. Prawda, że łatwe? 

Takie piękne dynie możesz stworzyć z uczniami na zajęciach plastycznych i lekcji wychowawczej lub z własnym dzieckiem w domu. Wykorzystaj je jako ozdobę klasy, parapetu, a nawet balkonu. Dodatkową opcją jest także pomalowanie dyni, np. na szaro w przypadku szopa lub brązowo, gdy tworzysz niedźwiedzia. Ja postanowiłam zostawić dynię w oryginalnym kolorze.

Osobiście najbardziej podoba mi się lisek, ale każdy leśny zwierzak ma swój urok. A Tobie, który podoba się najbardziej? Jakie jesienne dekoracje są Twoimi ulubionymi?

Zobacz także

7 komentarzy

Serdecznie dziękuję za komentarze :)