9 POMYSŁÓW NA KARTKI ŚWIĄTECZNE Z MOTYWEM RENIFERA

14.12.18

Do Świąt pozostało zaledwie kilka dni. To już ostatni moment na to, aby w ferworze przygotowań znaleźć czas, usiąść z kubkiem zimowej herbaty lub gorącej czekolady, włączyć świąteczną muzykę i wykonać kartki bożonarodzeniowe. Osobiście uważam, że to jedna z piękniejszych tradycji, która pozwala rodzinnie oraz kreatywnie spędzić czas i pokazuje w ten sposób bliskim, że są dla nas ważni.

Wykonanie kartek świątecznych nie musi być trudne i drogie. Wystarczy blok techniczny, wstążki, klej, nożyczki, cienkopisy i bożonarodzeniowe dodatki, np. świerk, gwiazdki, cynamon... W tym roku postanowiłam wykorzystać papier ekologiczny, którego również użyłam do wykonania naszych zaproszeń ślubnych, a motywem przewodnim uczyniłam słodkie renifery. Oto 9 pomysłów na kartki świąteczne.

POMYSŁ 1


POMYSŁ 2


 POMYSŁ 3


 POMYSŁ 4


POMYSŁ 5

POMYSŁ 6

POMYSŁ 7POMYSŁ 8


POMYSŁ 9Która propozycja podoba Ci się najbardziej? Pielęgnujesz piękną tradycje wysyłania kartek świątecznych? Tworzysz je sam/a czy może kupujesz gotowce? 

Zobacz także

8 komentarzy

 1. Wszystkie pomysły bardzo mi się podobają bo kartki są urocze. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Superowe. Podoba mi się 5 i 9. Coraz rzadziej wysyłam kartki ale zawsze ręcznie robione.

  OdpowiedzUsuń
 3. Superowe. Podoba mi się 5 i 9. Coraz rzadziej wysyłam kartki ale zawsze ręcznie robione.

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie jestem na etapie tworzenia kartek i przyznam, że to jest ciut za późno. Życzenia wypisuję ręcznie. Nauczka na przyszłość, że trzeba się wcześniej za to zabrać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdy byłam młodsza uwielbiam robić takie cudeńka.Naprawdę.Miałam tego wszędzie jakiś marketów,farb,brokatu i dużo,dużo więcej.Po upływie czasu od czasu do czasu lubię wziąść siebie nożyczki
  , klej i poczuć się jak ta mała dziewczynka.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarze :)