OSIEM POMYSŁÓW NA KARTKI Z OKAZJI DNIA MAMY

23.5.18


Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami, dlatego przygotowałam wpis z pięknymi i łatwymi w wykonaniu kartkami! To bez wątpienia wyjątkowe święto, które zasługuje na szczególną oprawę, w końcu mama to najukochańsza i najważniejsza osoba w naszym życiu. Jak wiadomo, najbardziej mamy cieszą się z naszego szczęścia, zdrowia i własnoręcznie przygotowanych przez nas laurek. Zastanawiasz się nad podarunkiem lub drobnym dodatkiem? Oto rozwiązanie!

Za pomocą kolorowego bloku technicznego, papieru ozdobnego do scrapbookingu, tekturek, stempli oraz taśm dekoracyjnych i różnych klejów od TESY stworzyłam osiem oryginalnych kartek na Dzień Mamy. Przygotuj materiały w ulubionych wzorach oraz kolorach, dobierz odpowiednie dodatki, zainspiruj się i stwórz wyjątkową laurkę. Uśmiech, zaskoczenie, podekscytowanie i wzruszenie gwarantowane!

Czasami najprostsze pomysły są najlepsze. Mówi się, że piękno tkwi w prostocie, dlatego tym razem zdecydowałam się na eleganckie i kwietne wzory, papierowe kokardki, proste tekturki, delikatne motywy na taśmach czy też samodzielnie stworzony za pomocą stempla deseń. Jeśli poszukujesz nietuzinkowych rozwiązań to idealnym pomysłem jest wykorzystanie papierowej rolki, którą można ozdobić w różnorodny sposób (np. różowym papierem do scrapbookingu oraz kolorową taśmą malarską), a w środku zamieścić życzenia, wspólne zdjęcie czy też rysunek. Dla każdego coś innego. Dla chcącego nic trudnego! Dla MAM coś wyjątkowego!

1. KARTKA Z KWIATKAMI


2. KARTKA Z PAPIEROWĄ KORONKĄ I KOKARDKĄ


3. KARTKA Z TEKTUROWĄ GIRLANDĄ I NAPISEM4. KARTKA Z WŁASNYM, STEMPLOWANYM WZOREM


5. RÓŻOWA KARTKA Z DEDYKACJĄ


6. KARTKA Z GIRLANDAMI TAŚMOWYMI


7. KARTKA Z PTASZKAMI
8. KARTKA - TUBA Z ŻYCZENIAMI 

Zobacz także

2 komentarzy

Serdecznie dziękuję za komentarze :)