PALETA WSPOMNIEŃ // DEKORACJA WESELNA DIY

3.10.17


Paleta wspomnień to zdecydowanie moja ulubiona dekoracja, która idealnie sprawdziła się na naszym weselu i z którą chyba nigdy się nie rozstanę! Jest na niej wszystko - najważniejsze daty na oryginalnych kartkach z kalendarzy (nasze narodziny, pierwsze spotkanie, pierwszy pocałunek, pierwsze kocham, zaręczyny i nasz BOSKI ŚLUB), ślubne zdjęcia rodziców (teściowie po lewej stronie, a moi rodzice po prawej), nasze fotografie z dzieciństwa i oczywiście instafotki od kwadratove.pl z najważniejszych wydarzeń naszego związku.

Nasz ślub odbył się 23 września, czyli ponad tydzień temu, a mnie nadal nie opuszczają te cudowne emocje, które towarzyszyły nam podczas najpiękniejszego dnia naszego życia! Ach, co to był za ślub. JESTEM ŻONĄ!!! Spełniło się jedno z moich największych marzeń :) Ponadto zawsze pragnęłam, aby na moim weselu wszędzie były samodzielnie wykonane przeze mnie dekoracje - tak też się stało. Tyle szczęścia, miłości i satysfakcji. Coś niesamowitego!

Razem z moim tatą na tydzień przed weselem przygotowaliśmy paletę, czyli oczyściliśmy oraz ją wyszlifowaliśmy. Kupiłam ramki, zamówiłam  instafotki, przybiłam gwoździe, umieściłam wszystko na palecie, a w dniu ślubu ustawiliśmy ją przed salą (razem z drabiną, światełkami, lampionami, wrzosami, dyniami raz dekoracyjnym koszem). Jak sprawdziła się ta dekoracja podczas wesela oraz poprawin? IDEALNIE!!! Wychodzący na zewnątrz podczas imprezy goście podziwiali nasze zdjęcia, wspominali dawne czasy, chwalili pomysł i wykonanie. W dodatku wszystko zostało utrzymane w RUSTYKALNYM KLIMACIE. Co sądzisz o moim pomyśle? Koniecznie podziel się swoją opinią i napisz, jakie dekoracje królowały na Twoim ślubie i weselu lub o jakich marzysz.

Zobacz także

7 komentarzy

 1. Byłam na tym weselu i potwierdzam, iż goście z zainteresowaniem podziwiali paletę wspomnień. Za to dodam, że na żywo prezentowała się jeszcze lepiej niż na zdjęciach

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta dekoracja wyglada przepięknie ☺

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjne dekoracje! Co prawda moim najwiekszym marzeniem nie jest zostać "żoną", ale każdy ma w zyciu inne priorytety :)) Powodzenia na nowej drodze zycia!!

  http://angelaendzel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna dekoracja :) i wspomnienia :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarze :)