TO BYŁ DOBRY ROK!!! | PODSUMOWANIE GRUDNIA I ROKU 2016

31.12.16


To był dobry rok! To był bardzo dobry rok dla mnie i mojego bloga :) 

Wyobrażaliście sobie kiedyś siebie w przyszłości? Spisywaliście postanowienia noworoczne i cele do realizacji w nowym roku? Obiecaliście sobie, że staniecie się lepszym człowiekiem? Należę do osób, które starają się wszystko planować. Każdego roku, rankiem 31 grudnia siadam w pokoju przy stole z kartką papieru i długopisem w ręku. Spisuję wówczas co udało mi się zrobić dotychczas, co poszło nie tak, na co zabrakło mi odwagi, cierpliwości, czasu lub pieniędzy. Analizuję swoje życie. Po podsumowaniu przychodzi moment na wnioski i dalsze postanowienia. 

Mam 24 lata i jestem szczęśliwym człowiekiem. To bardzo ważne, by zatrzymać się na chwilę, pomyśleć, potrafić określić swój stan i wyrazić uczucia. 

Często się wzruszam, robię pauzy, zatrzymuję się i patrzę. Świat jest piękny. Życie jest piękne. Wystarczy odpowiednio na to wszystko spojrzeć. Jak powiedział Myśliwski "Czy życie to nie rzecz gustu? Jednym się podoba i chętnie żyją, a drudzy muszą". Czasami każdy z nas ma złe dni, ja również, ale zazwyczaj w takich chwilach pomagają mi mój optymizm i wiara w swoje możliwości. Pewnie zapytacie mnie po co Wam to piszę... Mnie również ktoś nauczył cieszyć się każdym dniem i chwilą. Często sami nie potrafimy sobie tego uświadomić i potrzebny jest ktoś, kto wskaże nam drogę. Ponadto koniec roku to dobry moment na przemyślenia i zmiany!

Rok 2016 był wspaniały! Prowadziłam warsztaty w hospicjum dla dzieci. Ukończyłam studia, uzyskałam tytuł magistra i ... zaręczyłam się! :) Nie spodziewałam się, że aż trzy z dziesięciu największych marzeń na mojej liście spełnią się właśnie w tym roku :) 

Rok 2017 = ślub i blog! Mimo że oświadczyny były dla mnie dużą i oczywiście przewspaniałą niespodzianką to od początków prowadzenia bloga wiedziałam, że w przygotowaniach do ślubu będziecie towarzyszyli mi Wy! Ślub już we wrześniu. Oczekujcie nowego cyklu wpisów :) Mam nadzieję, że cieszycie się tak bardzo jak ja :)

ROK 2017 będzie jeszcze lepszy! Pamiętajcie, że to Wy pracujecie na swój sukces. To od Was zależy jak będzie wyglądał każdy Wasz dzień i nowy rok :) Ja wierzę, że Nowy Rok przyniesie wiele powodów do radości.

Zanim złożę Wam życzenia chciałabym krótko podsumować grudzień i rok 2016:
13 postów w grudniu
61 postów w roku 2016
230 postów na blogu ogółem
486 obserwatorów bloga
3865 polubień fanpage
7016 obserwatorów na Instagramie
15 współprac
przeprowadzonych warsztatów

fot. Beata Zięba

Życzę Wam zdrowia, kreatywnych pomysłów, czasu na ich realizacje, wielu przerw i wzruszających momentów, samych pozytywnych chwil oraz uśmiechu. Niechaj Nowy Rok będzie dla Was dobry :) 

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Zobacz także

7 komentarzy

 1. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowy rok zapowiada się cudownie. Życzę Ci aby wszystkie plany sprawdziły się w 100%, życzę owocnych i spokojnych dni w przygotowaniu ślubu

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego, dużo siły i cierpliwości w przygotowaniach ☺

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego w Nowym 2017 Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie, wszystkiego Dobrego w Nowym Roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Mam 24 i jestem szczęśliwym człowiekiem". Muszę przyznać, bardzo piękne słowa. W tych czasach nie każdy potrafi doceniać to co ma. Zapraszam również na mojego bloga http://angiandangi.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Już dawno nie czytałam tak pozytywnego wpisu, aż się człowiek cieszy Twoim szczęściem trochę przypomniało mi to o jednym z naszych wpisów https://brbadventures.wordpress.com/2016/12/24/have-yourself-a-merry-little-christmas/
  Fannie też, że robisz DIY, prośba ode mnie sprecyzuj czasem skąd wziąć poszczególne materiały albo co do dokładnie jest np. przy robieniu świeczek, dla laików to nie takie proste :) Dzięki za pozytywną energię!

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarze :)