STROIKI NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

31.10.16


1 listopada, czyli Święto Zmarłych to czas, w którym przystrajamy groby najbliższych zniczami, stroikami, kwiatami ciętymi i innymi ozdobami. Odkąd pamiętam zawsze z rodziną samodzielnie tworzymy różnorodne kompozycje kwiatowe i dekoracyjne. Pamiętajmy jednak o naszych bliskich, których nie ma już z nami, modlitwie za zmarłych oraz o grobach nie tylko w dzień Wszystkich Świętych.

W tym roku również stworzyłam samodzielnie dwa stroiki, które wytrzymają nieco dłużej.
Jak każda rękodzielniczka zawsze gromadzę różne materiały, doniczki i dodatki, czyli tzw. "przydasie". Tym razem miałam okazje wykorzystać je w kreatywny sposób do stworzenia
nowych kompozycji.

Mam nadzieję, że moje stroiki zachęcą Was do kreatywnego recyklingu i samodzielnego układania kwiatów na Święto Zmarłych.Zobacz także

9 komentarzy

 1. piękne, stonowane i nowoczesne, kiedyś królowały świerkowe, moja mama też potrafiła ładne robić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prace!

  Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne inspiracje i cudowne stroiki! Też zrobiłyśmy z mamą bardzo ładny stroik z dodatkiem róży z liści! Rewelacja! Genialny ten Twój blog! Szkoda, że tak późno na niego trafiłam. No ale... lepiej późno niż wcale! Miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne ��

  OdpowiedzUsuń
 5. Super te stroiki. Samemu można stworzyć coś piękniejszego i niepowtarzalnego. Moje przydasie już się nigdzie nie mieszczą.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne stroiki.Super pomysł na wykonanie.Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarze :)