RUSTYKALNA KSIĘGA GOŚCI Z PYTANIAMI + WPISY GOŚCI

20.7.18

Od naszego ślubu minęło prawie 10 miesięcy, a ja nadal dodaję wpisy z dekoracjami ślubnymi, które samodzielnie przygotowałam. Cóż to była za organizacja, projekt życia, wszystko było dla mnie takie satysfakcjonujące! Wracałam z pracy, jadłam i do wieczora tworzyłam. Pamiętam też Wasze zdziwienie, gdy pisałam Wam o ankietach, które chciałam umieścić w księdze gości. Dziś z dumą patrzę na ten pomysł i z uśmiechem przeglądam naszą księgę. 

Tradycyjne księgi zawierają zazwyczaj miejsce na kreatywne wpisy/życzenia/podpisy gości weselnych. Ja postanowiłam nieco rozszerzyć wersję i potraktowałam to z humorem. Wszystko musiało być spójne z rustykalnym motywem, drewnianymi i roślinnymi dodatkami, a także grafiką, którą wykonałam i umieściłam na naszych zaproszeniach i zawiadomieniach ślubnych. 

Wymyśliłam kreatywne pytania, przeniosłam grafiki na papier, kupiłam album z ekologicznymi kartkami, wydrukowałam oraz wkleiłam karty, a na końcu całość udekorowałam sznurkiem, naszymi zdjęciami (zobacz podziękowania dla gości w formie zdjęć) i tekturkami. Przygotowałam także informacje w ramce, by goście wiedzieli, czemu służą te pytania, a stolik udekorowałam plastrami drewna, świeczką z patyczków, lampionami, gipsówką i bukszpanem.→ Chcesz otrzymać gotowe karty z pytaniami i grafiką? Napisz do mnie na fanpage (KLIK).
→ Dodałabyś/dodałbyś jakieś pytanie? Napisz je w komentarzu!
→ Podziel się opinią na temat naszej księgi i napisz, jaką Wy mieliście lub będziecie mieli księgę.

Zobacz także

3 komentarzy

Serdecznie dziękuję za komentarze :)