WIELKANOCNY WIANEK NA DRZWI

14.4.17


Pisanki zrobione, ciasta upieczone, ozdoby rozstawione... Czas na żywe dekoracje, czyli na stroiki, bukiety oraz wianki na drzwi, dzięki którym dom wygląda i pachnie przepięknie. Wystarczy kilka gałązek bukszpanu, tulipany lub żonkile, styropianowe jajeczka, piórka, wstążka, drucik lub sznurek i oczywiście okrąg z rattanu czy też wikliny. Uwierzcie mi, przygotowanie kompozycji nie jest tak trudne jak umocowanie gotowego wianka na drzwiach. Na szczęście wynaleziono cienkie żyłki i wytrzymałe taśmy! Pamiętajcie, by żywe kwiaty zawsze miały dostęp do wody (ja umieściłam je w plastikowych, zamykanych próbówkach). Mam nadzieję, że zainspirowałam Was do stworzenia żywych dekoracji wielkanocnych.

Życzę Wam wszystkiego co najlepsze na Święta. Dużo radości i uśmiechu, czasu na refleksje, wspaniałych chwil z rodziną, dobrą książką i oczywiście sztuką. WESOŁEGO ALLELUJA! 

Zobacz także

14 komentarzy

 1. Super wianek! Wszystkiego dobrego z okazji świąt!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny pomysł na spędzenie kreatywnego czasu z dziećmi :). Przed nami jeszcze święta Bożegonarodzenia, zainspirujemy się.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie pomyślałabym, że takie to proste!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna dekoracja drzwi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny, wiosenny i niebieski :D Ciekawa i dość nietypowa propozycja, która na pewno doda wnętrzu ciepła i elegancji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Prosty i piękny - takie ozdoby lubię najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarze :)