JAK ZROBIĆ CHWOSTY DEKORACYJNE? // KOLOROWA GIRLANDA Z CHWOSTÓW

30.6.18


Ostatnimi czasy chwosty stały się bardzo popularną dekoracją, która zdobi wnętrza, ubrania, torebki, biżuterię, a nawet i buty. Co ciekawe, można wykonać je zaledwie z pomocą trzech rzeczy, które każdy z nas ma w domu: muliny, długopisu oraz nożyczek. 

Kocham kolorowe i ręcznie tworzone dodatki, lubię je w stylizacjach oraz w wystroju wnętrz. Od dawna marzyłam  o girlandzie, która rozweseli białe ściany, a przyznam szczerze, że nieco zdziwiły mnie ceny sklepowe. Zaoszczędziłam 40zł i samodzielnie wykonałam własne chwosty. 

Właśnie siedzę w moim ukochanym fotelu, patrzę na nową girlandę, a z pozostałych chwostów tworzę nową torebkę. Efektami podzielę się już za moment. Zdradzę, że nie tylko na torebce się skończy. Jak widzicie powyżej, chwosty to również idealne tło do instagramowych zdjęć. Pomysłów jest wiele, wystarczy stworzyć chwosty i kombinować do woli. Na koniec mam dla Was krótki filmik instruktażowy. Mam nadzieję, że ułatwi Wam pracę, a Wasz dom będzie przepełniony kolorowymi, chwostowymi dodatkami. Tworzyliście je kiedyś? Jak Wam podoba się efekt końcowy? Co udekorowalibyście chwostami? Jestem ciekawa Waszej opinii.

Zobacz także

2 komentarzy

Serdecznie dziękuję za komentarze :)