We wrześniu wychodzę za mąż!!! Jeśli obserwujesz mnie na INSTAGRAMie to zapewne już wiesz, że sama przygotowuję wszelkie dekoracje w stylu RUSTYKALNYM na nasz ślub i wesele. Mimo że zaproszenia są już skończone to wpis i tutorial pojawią się tu nieco później, ponieważ chcemy zrobić niespodziankę naszym gościom i uniknąć stwierdzeń typu "Widzieliśmy już na blogu". Przede mną jeszcze wiele pracy, jak to u panny młodej przed ślubem bywa, ale dam radę!
Jak widzicie po tytule oraz zdjęciu, pierwszą dekoracją, którą przygotowałam na nasze wesele są inicjały ślubne. Póki co dodaję tu tylko literkę mojego imienia :) Bez obaw narzeczony również będzie miał swoją. Chciałam po prostu jak najszybciej pokazać mój pomysł i wykonanie. Nie mogłam zdecydować się na kolor kwiatów, więc stworzyłam dwie wersje. Napisz, która podoba Ci się bardziej i tym samym pomóż mi się zdecydować.
---------------------------------------------
1. Przygotuj:
♥ kartony, ♥ klej na gorąco, ♥ sznurek, ♥ nożyczki, ♥ sztuczne kwiaty, ♥ drut florystyczny,
♥ gąbkę florystyczną, ♥ szablony literek.
3. Wytnij z kartonu brzegi literek, przyklej kawałki za pomocą kleju na gorąco, a następnie obklej całość sznurkiem.
4. Wytnij odpowiedni kształt z gąbki florystycznej i umieść ją w literce.
5. Przyklej za pomocą kleju na gorąco kwiaty do drutu, a następnie przypnij je według uznania.
6. Postaw lub powieś literkę/literki i ciesz się piękną dekoracją.






