JAK ZROBIĆ ŁADNĄ KARTKĘ ŚLUBNĄ Z DREWNIANYMI DODATKAMI?

23.7.18


Lipiec to miesiąc pełen niesamowitych wydarzeń. Dokładnie dwa tygodnie temu mój młodszy brat ożenił się, a ja zostałam świadkową na ich ślubie. Taka funkcja zobowiązuje do wypełniania powierzonych zadań, ale i wręczenia Młodej Parze wyjątkowej pamiątki. Na początek postanowiłam samodzielnie stworzyć kartkę z drewnianymi dodatkami.

Chciałam, by kartka miała elementy rustykalne i scrapbookingowe. Wykorzystałam papier ekologiczny, zieloną kartkę w różowe kwiaty, delikatną koronkę, drewniane tekturki, sznurek oraz perełki. Tak naprawdę wystarczyło odpowiednio zgiąć papier ekologiczny, przyciąć i nakleić kartkę w kwiaty, przykleić za pomocą kleju na gorąco pozostałe elementy i wydrukować życzenia. 

Taka kartka to przede wszystkim niesamowita pamiątka i prezent od serca. Na jej stworzenie poświęciłam zdecydowanie więcej czasu niż na wybór laurki w sklepie. Dodatkowo to ja decydowałam o każdym szczególe i spersonalizowaniu dodatków oraz życzeń. Nie wiem jak Wy, ale ja kilkukrotnie obejrzałam każdą kartkę, którą otrzymaliśmy w dniu ślubu. Cieszę się, że wśród nich znalazły się te, które stworzono samodzielnie.Zobacz także

8 komentarzy

 1. Piękna kartka, ja nigdy nie miałam zdolności artystycznych w takich kwestiach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też nie zawsze się udaje, ale praktyka pomaga :)

   Usuń
 2. Taka w stylu angielskim, mi również się podoba ;-)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarze :)