WIELKANOCNE SŁOICZKI DIY NA SŁODYCZE

17.3.18


Nadchodzi wiosna, nachodzi Wielkanoc! Czas zmienić dekoracje i kolorowo przystroić dom. Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Czasami to właśnie najmniejsze detale o czymś decydują, dopełniają całość i to dzięki nim wszystko zaczyna dobrze działać i wyglądać. Tak jest w naszym życiu i w aranżacji wnętrz, dlatego zawsze dbam nawet o najmniejsze ozdoby, np. pojemniki na małe, czekoladowe jajeczka lub inne słodkości.

Jakiś czas temu będąc w Pepco zobaczyłam piękne pastelowe słoiki i zające.Wiedziałam, że ich połączenie stanie się znakomitą wielkanocną dekoracją oraz idealnym miejscem na świąteczne słodkości. Wystarczyło przykleić wybrane figurki do górnej części słoika, a wszystko z pomocą kleju na gorąco. Póki co w środku znalazły się kolorowe jajka ozdobne (w Wielki Post nie jem słodyczy), ale niebawem pojawią się tam słodkości. Najlepsze w tej dekoracji jest to, że można ją zmienić w zależności od świąt, a nawet i bez szkód przywrócić jej dawny wygląd. Klej na gorąco jest wytrzymały, ale przy odpowiedniej technice z łatwością można go usunąć.

Co powiesz na taką dekorację? Dbasz o detale w swoim domu? Udekorowałaś/eś już dom na Święta? Przechowujesz słodycze w ozdobnych słoikach?
Zobacz także

4 komentarzy

 1. Jakie cudne, uwielbiam takie dekoracje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie proste, a człowiek na to nie wpadł! Piękne!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł i jakie proste. Z dziećmi można zrobić, frajda by była podczas robienia i potem podczas obdarowywania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje dzieciaki się ucieszą, muszę z nimi zrobić. Ciesze się że znalazłam twój blog, jestes bardzo kreatywna.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarze :)