KREATYWNE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW // KONKURS

15.11.17


Podziękowanie rodzicom za trud włożony w nasze wychowanie, a także poświęcenie, nieustanną naukę, troskę, cierpliwość, zrozumienie, pomoc oraz bezgraniczną miłość, to nie lada wyzwanie. Długo zastanawialiśmy się nad tym, co zrobić i podarować rodzicom, by wyrazić naszą ogromną wdzięczność.

Zainspirowani dzieciństwem i kultowymi słowami rodziców stworzyliśmy kreatywne albumy z naszymi zdjęciami oraz najczęściej słyszanymi przez nas hasłami! Nasi kochani rodzice byli zachwyceni pomysłem oraz wykonaniem. Nie obyło się bez łez wzruszenia, śmiesznych komentarzy i wspomnień. Kwiaty szybko więdną, czekoladki zostają zjedzone, a albumy pozostaną na lata!

Przyznam szczerze, że początkowo chciałam pokazać Wam zaledwie zdjęcia albumów, ale uwierzcie, że trudnym zadaniem byłoby fotografowanie każdej strony i umieszczenie ich tutaj. Postanowiłam zatem zmontować filmik. Mam nadzieję, że zainspirujecie się i również wykonacie takie podziękowania. Nie zapomnijcie o liście na pierwszej stronie - my przelaliśmy tam wszystkie swoje najpiękniejsze wspomnienia, myśli i wdzięczne słowa.


Nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała, że nie byłoby tak pięknych albumów bez pomocy kwadratove.pl, którzy wywołali nasze zdjęcia w cudownej jakości, niesamowitych oraz nasyconych kolorach i wspaniałym rozmiarze.

Razem z kwadratove.pl przygotowaliśmy dla Was także KONKURS, dzięki któremu aż trzy osoby zgarną nagrody w postaci darmowych pakietów na 150, 50 lub 25 zdjęć do wywołania. Szczegóły odnajdziecie na moim fanpage - Zakochana w sztuce
fot. Ulotne - fotografia ślubna

fot. Ulotne - fotografia ślubna
Tak jak widzicie na powyższych i poniższych zdjęciach, postanowiliśmy podziękować rodzicom tuż po błogosławieństwie w domu, w gronie najbliższych. Ponadto do stworzenia albumów wykorzystaliśmy stare i duże notesy z gładkimi, technicznymi kartkami. Całość pokryliśmy ozdobną okleiną, a w środku oprócz zdjęć znalazły się elementy scrapbookingowe, kokardy oraz papierowe taśmy dekoracyjne.

 


Zobacz także

23 komentarzy

 1. Widać,że rodzice zadowoleni, piękny filmik i dobry pomysł, brawo ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze, ale bombowe pomysły! Żałuję, że ja nie znalazłam nic co by mnie zainspirowało, gdy sama brałam ślub :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa, może zrobisz takie podziękowania dla swoich bliskich na inną okazję :-)

   Usuń
 3. Gdy słyszę tekst ,,ubierz czapkę", ,,ubierz buty", to tylko zagryzam zęby ze złości. Jako polonistka nie chciałabym mieć w albumie błędów gramatycznych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chcieliśmy przekształcać słów naszych rodziców. Cytaty to cytaty! :-) Dla nas mają one całkiem inny wydźwięk i mimo że są błędami gramatycznymi to kojarzą nam się pozytywnie.

   Usuń
 4. Ciężko coś powiedzieć o albumie, ponieważ brakuje chociaż jednego zdjęcia ze środka. Zdjęcia są na czystym, białym tle czy są jakoś ozdobione?
  Mam też zastrzeżenia do niektórych tekstów, ponieważ bez kontekstu brzmią strasznie. Wspomniane wyżej ,,ubierz czapkę" - na bogów, szanujmy nasz język i nie propagujmy błędów! ,,Tylko ja mogę go bić i obrażać" - takiego tekstu nie powiedziałabym o swoim dziecku nawet w żarcie. ,,Chłopak może przyjść, jak tylko posprzątasz łazienkę" - no tak, szantaż najlepszą metodą wychowawczą.
  Nie żebym miała coś przeciwko takiej formie prezentu (uwielbiam zdjęcia i albumy), ale akurat ten chyba nie został do końca dobrze przemyślany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście są ozdobione, być może przy najbliższej okazji zrobię dodatkowe zdjęcia, ponieważ te, które robiłam wcześniej przypadły podczas awarii aparatu.

   Jeśli chodzi o błędy to jest to album zrobiony DLA RODZICÓW z powiedzieniami, które często słyszeliśmy i mówiliśmy. Jeszcze raz podkreślam SĄ TO CYTATY.

   To chyba logiczne, że skoro jest zdjęcie z bratem to nie rodzice tak mówili, ale my! Album jest w 100% przemyślany i właśnie taki miał być!

   Co do metod wychowawczych to zastanów się najpierw, a później napisz. Skoro jest mowa o chłopaku to tekst ten słyszałam, gdy miałam 17-20lat. Dla Ciebie to hasło wyrwane z kontekstu. Zawsze pomagałam rodzicom sprzątać (tak dobrze zostałam wychowana!!!), a gdy już przechodziłam do łazienki to rodzice w formie żartu mówili ten tekst. Nadal myślisz, że to szantaż?

   RODZICE byli zachwyceni, a to jest NAJWAŻNIEJSZE!!!

   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
  2. Nie jestem przekonana, czy to jest takie logiczne. Skoro cały album zawiera teksty rodziców, nawet na zdjęciu z Twoim rodzeństwem są nadal ich słowa, to skąd nagle cytowanie brata? Logiczne jest, że każdy oglądający założy, że to tekst rodzica.
   Mam niedosyt po tym artykule, liczyłam na ciekawe pomysły na ozdobienie albumów, a dostałam filmik ze zdjęciami, na których nie widać żadnego DIY. Gdyby chociaż te tabliczki z tekstami były bardziej oryginalne albo kreatywne, to też inaczej by się je odebrało. Jeśli zdjęcia ze środka faktycznie miały się tu znaleźć, to artykuł mógł poczekać trochę dłużej z publikacją, artykuł merytorycznie na tym by zyskał.
   Wiem, że to prezent dla rodziców, ale pamiętaj, że wszystkie te teksty są bardzo kontekstowe, umieszczasz je w publicznym miejscu, więc musisz się liczyć z tym, że nieznajome osoby będą wyrażać swoją opinię. Najwidoczniej pochodzę z zupełnie odmiennego środowiska, ale w większości te teksty nie budzą we mnie pozytywnych skojarzeń.

   Usuń
  3. Dziękuję za Twoją opinię. Każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania. To prawda, być może pochodzisz z innego środowiska. U mnie w domu takie teksty zawsze były postrzegane jako żartobliwie, pozytywne i troskliwe. Mam nadzieję, że kolejny wpis Cię zadowoli i zainspiruje. Życzę miłego dnia.

   Usuń
 5. Już lecę na FanPage zobaczyć konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomysł takich podziękowań i prezentów bardzo przyjemny. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To musi być bardzo wzruszający moment w życiu rodziców

  OdpowiedzUsuń
 8. Właśnie takich haseł poszukiwałam do naszego filmiku. Bardzo dobry pomysł. Czekam na dalsze inspiracje ślubne :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna inicjatywa, też spróbuję ją podłapać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękny filmik i niesamowity pomysł.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarze :)